Novosti » Konkurs za posao: CCNA- INŽENJER TEHNIČKE PODRŠKE
11
Apr

Zbog povećanja obima posla, raspisujemo konkurs za sledeće radno mesto: CCNA- INŽENJER TEHNIČKE PODRŠKE

Uslovi:

  • Cisco CCNA sertifikat
  • VII stepen stručne spreme,  diplomirani inženjer telekomunikacija ili apsolvent
  • 0-2 godine radnog iskustva u oblasti računarskih i telekomunikacionih mreža
  • Odlično znanje engleskog jezika
  • Vozačka dozvola B kategorije, aktivan vozač

Opis posla:

  • Implementacija tehničkih rešenja
  • Podrška korisnicima nakon implementacije sistema
  • Učestvovanje u projektima odžavanja postojećih rešenja
  • Stalno stručno usavršavanje u cilju boljeg poznavanja tehnologija

Nudimo:

  • Stimulativnu zaradu po jasno određenim kriterijumima
  • Mogućnost stalnog usavršavanja kao i profesionalne edukacije, obuke i sertifikate
  • Rad na najnovijim tehnologijama
  • Rad u stručnom timu kompanije sa visoko sertifikovanim inženjerima
  • Rad u mladom, energičnom timu
  • Perspektivnu radnu sredinu

Kako se prijaviti?

Prijave se vrše slanjem CV-a na engleskom i srpskom jeziku (obavezan CV na oba jezika) na konkurs [at] com-4t.rs do 14.maja 2018. Sve prijave će biti tretirane strogo poverljivo.